Artykuły ścierne

Pokazuję 1-36 of 316 produkty/ów

Efekt perfekcyjnie wygładzonych, równych powierzchni jest ważny zarówno w pracach przygotowawczych, jak i wykończeniowych. Gąbki polerskie, papiery, siatki oraz szczotki druciane to akcesoria, bez których trudno osiągnąć optymalne rezultaty. W szpachla.net kupisz zarówno materiały ścierne do ręcznej obróbki, jak i praktyczne zakończenia do elektronarzędzi.

Akcesoria tego typu znajdują szerokie zastosowanie — mogą posłużyć do obróbki:

  • drewna i płyt drewnopodobnych,
  • kamienia i twardych powierzchni mineralnych,
  • metalu,
  • tworzyw sztucznych,
  • szpachli i gipsu.

Materiały ścierne są nieocenioną pomocą nie tylko w wygładzaniu powierzchni i przygotowania jej do dalszych prac wykończeniowych. Druciane szczotki, papiery i gąbki polerskie sprawdzają się również w precyzyjnym usuwaniu starych warstw farb i lakierów, dzięki czemu są nieodzownym wyposażeniem zakładów specjalizujących się w renowacji mebli i szeroko pojętej stolarce.

Artykuły ścierne — czym się kierować przy ich doborze?

Najważniejszym parametrem materiałów polerskich jest gradacja – na jej podstawie dobiera się właściwy papier, gąbkę i inne akcesoria do obrabianego materiału. W szpachla.net znajdziesz produkty z różnymi wariantami grubości ziarna, dzięki czemu z łatwością dobierzesz właściwy produkt do rodzaju obrabianej powierzchni. Znaczenie ma również rozmiar i kształt — większe arkusze lepiej sprawdzą się przy pracy z rozległymi powierzchniami, a małe artykuły będą przydatne w precyzyjnej obróbce drobnych detali.

Szpachla.net — Twój sklep z materiałami ściernymi

Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się różnorodnością kształtów, rozmiarów i gradacji. Każdy z artykułów, który u nas kupisz, jest szczegółowo opisany, dzięki czemu z łatwością dobierzesz właściwy papier ścierny na gąbce lub w arkuszu, tarczę czy też szczotkę drucianą. W szpachla.net dysponujemy nie tylko szerokim asortymentem, lecz także zespołem profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w doborze właściwych materiałów polerskich i szlifierskich. Zadbamy o to, aby wybrane przez Ciebie produkty przyniosły zadowalające rezultaty w praktyce!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.