Narzędzia do glazury i tapetowania

Pokazuję 1-36 of 171 produkty/ów

Płytki ceramiczne pozwalają stworzyć niezwykle efektowną i trwałą powierzchnię, która sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i w wielu budynkach publicznych. Aby jednak w pełni cieszyć się ich funkcjonalnością i nienagannym wyglądem, muszą być ułożone z precyzją i starannością. W szpachla.net znajdziesz narzędzia do glazury i tapetowania, a także przydatne akcesoria, które w rękach profesjonalisty znacznie ułatwią układanie kafelków.

Jakie narzędzia i akcesoria glazurnicze znajdziesz w szpachla.net?

W naszym sklepie zamówisz wszystko, czego Ci potrzeba do sprawnego układania i zabezpieczania płytek. Narzędzia glazurnicze, które oferujemy to między innymi wygodne pace z miękką włókniną, szpachelki do silikonu lub do tapetowania, poręczne wycinaki i precyzyjne wyciskacze do mas. Nasze przyrządy pozwolą Ci rozprowadzić dowolny rodzaj zaprawy, wyrównać ułożone kafelki, nałożyć fugi oraz wypolerować uzyskaną powierzchnię.

W sklepie szpachla.net zamówisz również akcesoria glazurnicze i do tapetowania będące nieocenioną pomocą w uzyskaniu satysfakcjonujących efektów pracy, takie jak:

  • klipsy i systemy poziomowania płytek,
  • szablony do kształtów,
  • gąbki,
  • tetki i kliny,
  • krzyżyki dystansowe,
  • listwy do klinkieru.

Bez problemu znajdziesz tutaj również części i elementy, które dopasujesz do wybranego przez Ciebie zestawu narzędzi. W sprzedaży mamy wiadra, końcówki wyciskacza, a także oprzyrządowanie do elektronarzędzi — na przykład tarcze ścierne.

Tool-Bud – polska marka narzędzi do glazury i tapetowania

Na rynku budowlanym działamy od trzydziestu lat – wszechstronny, dobrze wyposażony sklep ze sprzętem dla fachowców nie jest naszym jedynym atutem. Produkujemy także własne narzędzia do tapetowania i glazury. Jeśli chcesz pracować na polskim sprzęcie, który wyróżnia się precyzją wykonania, solidnymi materiałami oraz atrakcyjną ceną, postaw na produkty Tool-Bud! Nasze pace, fugownice oraz tanie akcesoria pozytywnie zaskoczą Cię wygodą, jaką zapewniają podczas pracy — złóż zamówienie, a przekonasz się, że do ich jakości łatwo się przyzwyczaić.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.